Sauna seinas kasutatakse enamasti leppa ja haaba aga ka väikeseoksalist kuuske ning üha enam leiab kasutust ka termotöödeldud voodrilaud.
Saunavoodrilauaks on enamasti täispunnlaud, mida saab roovitusele kinnitada naelte, kruvide või klambritega. Laiemate laudade puhul kinnita roovi külge kahe kruvi või naelaga. Sarnaselt põrandalaudade paigaldusega saab ka saunavoodrilaudu kinnitada läbi sulundikeele. Klambriga kinnitades ei jää naelad ega kruvid nähtavale, klambrit hoiab kinni sulundisoon.

Voodrilauda ei tohi mingil juhul panna kuni põrandani, sest põrand on märg ja voodrilaud võib minna hallitama. Põranda ja voodrilaua vahele tuleks jätta 5–10 cm vahe, sinna vahesse võib panna näiteks ühe reana põrandaplaate. Juhul, kui laes on lisaks veel üks ventilatsiooniauk, liigub õhk ka voodrilaua taha. Nii on puit ventileeritav, kuivab pärast sauna kasutamist ära  ning puit kestab kauem.

Esimene viimistluskiht voodrilauale tee enne paigaldamist, siis ei jää laudade kokkutõmbumisel nähtavale viimistlemata pinda.

Meie pakutavad saunalauad:

Seinalauad                                                  Lavalauad                                                         Servamata lauad